Szkoła z Pasją Pomagania - życzenia na Wielkanoc

15.03.2020

Nasza Szkoła już kolejny raz bierze udział w konkursie „Szkoła z Pasją Pomagania”. Tym razem, w ramach podejmowanych działań postanowiliśmy dodatkowo napisać życzenia na Wielkanoc bezpośrednio do Podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Uczniowie wraz z Rodzicami, Wychowawcami wspólnie wykonali własnoręcznie imienne kartki, w których znalazły się życzenia, wierszyki, kolorowe pisanki, malowane kaczuszki i baranki. Po to, aby wywołać uśmiech, sprawić radość, aby dzieciaki mogły odczuć, że są nam bliskie!  Kartki wraz z darami zebranymi w ramach akcji "Pampers dla zajączka", zostały przekazane Hospicjum Dla Dzieci „Alma Spei”. Nasi wolontariusze mieli też okazję poznać rodziny dzieci, do których trafiły zebrane rzeczy.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy okazali serce i dołączyli do naszej akcji: Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Wychowawcom.