Rozdanie nagród w konkursie „Sztuczna Inteligencja w mojej wyobraźni”

07.05.2026
1 minuta czytania

W czwartek, 7 maja br., nastąpiło rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym z wykorzystaniem technik AI pt. „Sztuczna Inteligencja w mojej wyobraźni”. Wydarzenie było jednym z działań realizowanych w ramach projektu „# Ogarniam życie cyfrowo...”.
Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, prezentując swoje wizje sztucznej inteligencji w niezwykle interesujących pracach.
Wyniki konkursu:

* I miejsce zajęła Maria Walczak (klasa 7c),
* II miejsce zajął Mateusz Walczak (klasa 4b),
* wyróżnienie otrzymała Yevgeniia Holiak (klasa 6a).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu

Ustawienia dostępności

Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor