W czwartek, 7 maja br., nastąpiło rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym z wykorzystaniem technik AI pt. „Sztuczna Inteligencja w mojej wyobraźni”. Wydarzenie było jednym z działań realizowanych w ramach projektu „# Ogarniam życie cyfrowo...”.
Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, prezentując swoje wizje sztucznej inteligencji w niezwykle interesujących pracach.
Wyniki konkursu:
* I miejsce zajęła Maria Walczak (klasa 7c),
* II miejsce zajął Mateusz Walczak (klasa 4b),
* wyróżnienie otrzymała Yevgeniia Holiak (klasa 6a).
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu
1 minuta czytania