Uczennice naszej szkoły w programie Mistrzynie w Szkołach 2026 r.

16.06.2026
1 minuta czytania

16 czerwca 2026 r. uczennice klas 7d i 8d naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskim  programie „Mistrzynie w Szkołach 2026”, który odbył się w Krakowie. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Fundacją Otylii Jędrzejczak.

Celem przedsięwzięcia była promocja aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz zachęcanie młodych dziewcząt do rozwijania swoich sportowych pasji. Podczas spotkania uczestniczki miały okazję poznać inspirujące historie sukcesów wybitnych sportsmenek oraz dowiedzieć się, jak ważne w realizacji marzeń są systematyczność, wytrwałość i wiara we własne możliwości. Uczennice aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach: wspólna rozgrzewka przy muzyce, zumba , ćwiczenia z gumami i z dużym zainteresowaniem słuchały wskazówek oraz doświadczeń osób związanych ze sportem.

Ustawienia dostępności

Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor