Dzień Dziecka w 7d

03.06.2026
1 minuta czytania

Z okazji Dnia Dziecka, 3 czerwca br. , uczniowie klasy 7d wybrali się do GoJump, gdzie aktywnie i radośnie spędzili czas. Korzystali z trampolin oraz wielu innych atrakcji, świetnie się bawiąc i integrując w miłej atmosferze.
Po wspólnej zabawie cała klasa udała się na pizzę, która była doskonałym zwieńczeniem wycieczki. Wyjazd okazał się bardzo udany, a wszystkim uczestnikom dopisywały dobre humory.
To był dzień pełen ruchu, śmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Ustawienia dostępności

Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor