Tradycyjnie we wszystkich klasach obchodzono Dzień Chłopaka. Najczęściej chłopcy otrzymywali drobne upominki i życzenia od koleżanek. Wyjatkowo obchodzono ten dzień w klasie 4a i 7d.
Klasa 4a świętowała Dzień Chłopaka... w muzeum!
30 września z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 4a uczestniczyli w wyjątkowej lekcji muzealnej W pogoni za krzysztoforskim kogutem w Pałacu Krzysztofory w Krakowie. Podczas 90 minutowych zajęć dzieci przeniosły się w historię Krakowa, poznając legendy związane z tym miejscem. W trakcie questingu podążali tropem tajemniczego koguta ukrytego w piwnicach muzeum, rozwiązując zagadki i odkrywając ciekawe zakamarki budynku. Zajęcia dostarczyły nie tylko solidnej dawki wiedzy o lokalnej historii, ale też wiele emocji i wrażeń. Uśmiechy, ożywione dyskusje i wspólna radość z odkrywania sprawiły, że ten Dzień Chłopaka był naprawdę wyjątkowy.
W czwartek 02.10.2025 r. w klasie 7 d obchodzono Dzień Chłopaka pod tytułem: Ach CI mężczyźni! Dziewczęta z klasy przygotowały dla chłopców niespodziankę . Na godzinie wychowawczej wręczyły chłopcom niewielki upominek oraz zaproszenie do pizzerii na godzinę 11.30. W pizzerii zamówiony został poczęstunek w postaci pizzy oraz napoju. Uczniowie , rozegrali również kilka partii w bilard.
Te dni były wyjątkowe i dostarczyły wszystkim wielu miłych wrażeń.