Powitanie wiosny 2024

Nadchodzącą wiosnę można było zaobserwować nie tylko w szkolnym ogrodzie, ale też na szkolnym korytarzu. Na gazetkach pojawiły się przebiśniegi, bociany, motyle i pszczoły. „Zakwitły” forsycje i inne kwiaty.

26 marca odbył się apel  klas 1-3, na którym uczniowie klasy 3b zaprezentowali wiosenną inscenizację. Piosenki, wiersze i barwne tańce wprowadziły wszystkich w radosny nastrój.

Po występie nastąpiło też otwarcie wystawy prac uczniów klas 1-3 będących ilustracjami do wybranych wierszy naszego Patrona- Władysława Broniewskiego. Każda klasa przygotowała przestrzenne prace do jednego z wierszy. Uczniowie klasy 3b i klasy 3c zaprezentowali kilka utworów poety, a na zakończenie spotkania wszyscy wzięli udział w zabawie ruchowej.