Wielkanocne śniadania

Wielkanoc to długo wyczekiwany czas rodzinnego ciepła i miłości. Święta Wielkanocne obfitują w liczne tradycje oraz zwyczaje. Uczniowie klasy 7b starają się je kultywować. W czasie uroczystego śniadania wielkanocnego rozmawialiśmy o najpopularniejszych tradycjach i zwyczajach związanych ze Świętami Wielkanocnymi, smacznych i popularnych daniach, oraz technikach zdobienia pisanek. Uczniowie samodzielnie przygotowali dania i ciasta, których smakiem rozkoszowali się podczas wspólnego spotkania.

Podobne spotkania odbyły się we wszystkich klasach 1-8. W miłej atmosferze, przy zastawionych smakołykami stołach, składano sobie życzenia, rozmawiano o zwyczajach i planach na nadchodzące, wolne dni. W klasie 6b uczniowie zdobili  pisanki, a w klasie 6e wykonywali kartki z życzeniami dla chorej Koleżanki i nauczycieli.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Życzmy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!