Małopolski Konkurs Wiedzy o Marku Grechucie

2 października 2018 r. w Centrum Sztuki Solvay, odbył się Małopolski Konkurs Wiedzy o Marku Grechucie. Nasi uczniowie Jakub Stojak z klasy 7a oraz Aleksandra Jagłowska z klasy 7a zdobyli ex aequo III miejsce!! To wielki sukces naszych uczniów.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą dotyczącą życia oraz twórczości Marka Grechuty, a także jego dyskografii. Oprócz wiedzy teoretycznej, rozpoznawali ze słuchu wybrane utwory tego wybitnego artysty.

W trakcie finału konkursu, który odbył się 5. 10. 2018 r . w Centrum Kultury Podgórze, uczniowie mieli zaszczyt poznać panią Danutę Grechutę - żonę Marka Grechuty.

W trakcie uroczystości rozdania bardzo atrakcyjnych nagród, uczniowie mieli okazję na żywo posłuchać i obejrzeć  recitalu barwnego zespołu muzyków oraz tancerzy flamenco.

Laureatom serdecznie gratulujemy!