Dzień Chłopaka w naszej szkole

30.09.2018

„Z okazji Dnia Chłopaka, daję Ci dzisiaj swoje życzenia, niech się twe życie na lepsze zmienia, wielu przyjaciół i radości, ludzkiej przyjaźni i życzliwości”.

Koleżanka

Takie życzenia i wiele innych niespodzianek, czekały na chłopców tych „małych” i tych „trochę większych” w dniu, w którym szczególnie doceniamy wszystkich Panów. Samorząd Uczniowski przygotował niespodzianki z okazji „Dnia Chłopaka”. Przedstawicielki żeńskiej części społeczności szkolnej przygotowały wiersze oraz krótki występ artystyczny, podczas którego przy dźwiękach legendarnego zespołu „Abba” odśpiewały i odtańczyły jeden z najbardziej znanych utworów „Mamma Mia”. Całości dopełniały różnobarwne, kolorowe stroje, które pomagały poczuć nastrój lat 70-80. Po występie oraz życzeniach,  wykorzystując  quiz wiedzy ogólnej, sprawdzono, jak Panowie orientują się w świecie nie tylko sportu. Quiz podzielony był na dwa stopnie trudności. Uczniowie klas młodszych odpowiadali na pytania o średnim stopniu zaawansowania a uczniowie klas starszych na pytania o stopniu zaawansowania wyższym. Panowie doskonale poradzili sobie z zadaniami, wygrywając przy tym słodkie upominki. Komu nie udało się zdobyć nagrody z pewnością poczuł się doceniony, a to za sprawą specjalnie przygotowanych orderów „Medali Superbohaterów”, które zostały wręczone Panom niezależnie od wieku, bo przecież każdy mężczyzna duży czy mały jest bohaterem. Każdy posiada własną osobowość i talent, o czym świadczyły napisy na przygotowanych koszulkach „Mistrzmatematyki”, „Mistrz szachów”. Z pewnością dla wszystkich był to wyjątkowy dzień. Dzień uśmiechu, radości i wyzwań przygotowanych przez Panie w każdej klasie.

Życzymy Panom, abyście zawsze mogli czuć się wyjątkowo!

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach.