Dzień sportu

31 maja w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Na boiskach przyszkolnych, przy pięknej, słonecznej pogodzie uczniowie rywalizowali w 20 konkurencjach sportowo - festynowych. Rywalizacji towarzyszyła miła atmosfera i dużo uśmiechu.  W każdej z konkurencji został wyłoniony rekordzista, a w sprawnym przeprowadzeniu sportowych zmagań pomagali wolontariusze z klas siódmych i ósmych.  W tym dniu uczciliśmy również zbliżający się Dzień Dziecka. Z tej okazji wszyscy uczniowie otrzymali słodycze, które ufundowała Rada Rodziców.

Dzień Sportu dla uczniów młodszej grupy wiekowej odbył się w budynku Filii. Przygotowane zostały konkurencje sportowe, w których uczniowie mogli sprawdzić swoją szybkość, skoczność, celność i zręczność. Bieg na czas, skoki na skakankach, łapanie piłeczek i rzuty do celu to konkurencje, w których uczniowie kolejno startowali i wymiennie pełnili również rolę sędziów.  Swoje wyniki odnotowywali na kartach startowych. Nie było wygranych i przegranych. Liczyła się walka z samym sobą, a przede wszystkim dobra zabawa.