Piknik rodzinny

31 maja br. klasa 3c wybrała się do Korzkwi , niedaleko Krakowa.  Był to wyjazd zorganizowany w ramach obchodów Dnia Rodziny. Nie mogło się więc obyć bez udziału rodziców, ale to pozostawało dla uczniów niespodzianką. Po pokonaniu nieprzewidzianych trudności  i dotarciu na miejsce spotkania radość dzieci osiągnęła apogeum. Było mnóstwo uścisków, buziaków i wzajemnych życzeń.

Rodzice pięknie zastawili stół piknikowy pysznościami własnej roboty, które znikały w oka mgnieniu.

A potem były zabawy i zawody z udziałem rodziców: wyścigi rzędów, przeciąganie liny, mecz piłki nożnej oraz  piłki siatkowej i gra w dwa ognie. W przerwie między zabawami ruchowymi  dzieci i rodzice piekli kiełbaski na ognisku. Wszystkim dopisywał dobry humor i poczucie miło spędzonego rodzinnie czasu.