Czas pożegnania – program klas trzecich

Dziękujemy , dziękujemy

Całym sercem, z całych sił.

Dziękujemy , dziękujemy

Za przeżycie szczęścia chwil.

W dniu 23 czerwca klasy trzecie zaprezentowały program artystyczny z okazji pożegnania pierwszego etapu edukacyjnego. Uczniowie wspominali początek swojej przygody edukacyjnej, gdy zawitali  w mury Szkoły Podstawowej nr 95. Przenieśli się myślami, wierszami i piosenką do pierwszych lat nauki. Wspominali swoje zmagania z nauką zdalną i szczęśliwym powrotem  na korytarze szkolne. Druga część występów odbyła się w atmosferze  letniej i wakacyjnej. Nie zabrakło również wakacyjnych rad dla młodszych kolegów, aby pamiętali o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Program bogaty był w wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizacje i instrumentację. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Anna Hanusiak podziękowała i pogratulowała absolwentom klas trzecich oraz złożyła im serdeczne życzenia na wakacje i dalsze lata nauki. Gratulacje oraz życzenia  złożyli również trzecioklasistom koledzy i koleżanki z Małego Samorządu Uczniowskiego. Emocji oraz wzruszających przeżyć nie brakowało.