Wyciągnij dłonie i chwyć marzenia… - pożegnanie uczniów klas 8 ze szkołą

W dniu 23 czerwca br. uczniowie klas 8 pożegnali się ze Szkołą Podstawową nr 95. W zabawnym montażu słowno - muzycznym wspominali swoje początki szkolnej kariery:

• wypróbowaną metodę zmiękczania nauczycielskiego serca "na łzy";
  • pierwsze miłości upamiętniane sercem wyrytym na ławce;
  • wycieczki, z których najlepsza była każdorazowo pełna śmiechu podróż w autokarze;
  • refren piosenki śpiewany zatroskanym rodzicom i nauczycielom "o mnie się nie martw...".

Podziękowali również wszystkim nauczycielom za naukę stawiania pierwszych literek i cyferek, za budzenie duszy humanisty, przyrodnika, za prowadzenie przez meandry matematycznych zadań, za umiejętność porozumiewania się z rówieśnikami ze Zjednoczonej Europy.

Nie zapomnieli  o pracownikach obsługi, którym podziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość.

Za miłość i troskę, za to, że byli z nimi w chwilach radosnych i smutnych, słowa podziękowania skierowali również do swoich rodziców.