W piątek, 24 czerwca br. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Uczniowie klas 1-7 spotkali się ze swoimi Wychowawcami i odebrali świadectwo, które dokumentuje efekty ich całorocznej pracy. Odebrali również dyplomy za szczególne osiągnięcia:

• dyplom Mistrza Przedmiotu odebrali najwięksi eksperci z dziedziny poszczególnych przedmiotów szkolnych;
  • tytuł Ucznia – Społecznika przyznano uczniom wyróżniającym się zaangażowaniem w działania na rzecz klasy i szkoły;
  • pamiątkowy dyplom  potwierdzający wpis do Złotej Księgi otrzymali uczniowie, którzy zapracowali na oceny bardzo dobre i celujące ze wszystkich przedmiotów oraz wykazali się wzorową postawą uczniowską.

W szczególny sposób rok szkolny pożegnali ósmoklasiści, którzy w dniu 24 czerwca 2022 r. ukończyli Szkołę Podstawową nr 95 w Krakowie. Podczas uroczystości odbyła się ceremonia przekazania sztandaru Szkoły na ręce młodszych kolegów oraz ślubowanie Absolwentów.

Zgodnie z tradycją Szkoły, pani dyrektor Anna Hanusiak wyróżniła uczniów klasy 8 za ich wyjątkowe osiągnięcia i postawy:

• honorowy tytuł „Najlepszy z Najlepszych” otrzymała Gabriela Guzik z klasy 8c
  • Nagrodę Dyrektora SP95 otrzymali:
    • Maja Bułacz, klasa 8a
    • Krzysztof S. Wójcik, klasa 8c
    • Jan Sobczyk, klasa 8c
    • Mikołaj Kawula, klasa 8d
    • Antoni Garbacz, klasa 8d
    • Julia Trąbka – Zawicka, klasa 8e
    • Izabela Janowicz, klasa 8e

Nauczyciele wychowania fizycznego nagrodzili najlepszych sportowców Szkoły:

• Martę Kubasiewicz
  • Grzegorza Cebulę

Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwo ukończenia szkoły – przepustkę do nowego etapu w ich szkolnej karierze. Pani Dyrektor złożyła Absolwentom życzenia wytrwałości i nieustannego entuzjazmu, radości na każdy dzień, wiary w siebie, odwagi w realizacji swoich marzeń, wielu sukcesów, a porażek tylko takich które dodają sił do dalszych zmagań.

Najlepsze życzenia skierowali również do Absolwentów koledzy z klas siódmych oraz wręczyli Im drobny upominek.