Szkolny konkurs fotograficzny „Woda w krajobrazie Polski”

W I półroczu zorganizowany został szkolny konkurs fotograficzny „Woda w krajobrazie Polski”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-6.
Celem konkursu było podniesienie świadomości uczniów na temat zagadnień związanych z wodą, uwrażliwienie młodzieży na piękno otaczającej nas przyrody, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów, rozpowszechnianie idei fotografowania, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu..
Zadanie polegało na dostarczeniu zdjęcia wykonanego w formacie 15x21 (format A5) przedstawiającego ciekawy krajobraz Polski z elementami wody np. zdjęcia dużych zbiorników wodnych, jak  stawy, jeziora, morze lub cieków wodnych, jak  źródła, strumienie
.
Woda na fotografiach mogła być przedstawiona w różnych stanach skupienia np. stałym (lód). Przy ocenie prac brana była pod uwagę jakość wykonanych zdjęć, oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu oraz wrażenia artystyczne odbiorcy.

25 stycznia nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu.

I miejsce Vasyl Furman 6e
II miejsce Jakub Wolak 6b