Dzień Pozytywnego Myślenia 2024

W czwartek, 25.01.2024r., społeczność Naszej Szkoły uroczyście obchodziła Dzień Pozytywnego Myślenia. Uczniowie klasy VIe rozdawali na przerwach cytaty z pozytywnymi myślami. Każdy mógł znaleźć w koszyku inspirujący cytat. Towarzyszyła temu radosna muzyka pozytywnej listy przebojów. Szkolne korytarze ozdobiły pozytywne hasła. W różnych miejscach przyklejono karteczki z dwoma sposobami wypowiadania myśli - sposób negatywny i pozytywny. Na drzwiach sal lekcyjnych klas 1-3 pojawiły się słoneczka z pozytywnymi płomykami, a  na tablicy koło sali 10 powstała okolicznościowa gazetka. Odbył się finał konkursu na pozytywny plakat. Uczniowskie prace ozdobiły korytarz drugiego piętra. Powstała również prezentacja do wykorzystania na godzinach wychowawczych.