SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

„Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia- święta poprzedzone miłością wigilijnego  wieczoru, czasem choinki i polskiej kolędy. I my dzisiaj, w gronie kolegów, rodziców i nauczycieli pragniemy kontynuować ten piękny polski obyczaj wspólnego kolędowania, radowania się z bycia razem.”

Tymi słowami uczniowie klas trzecich rozpoczęli program artystyczny przygotowany dla rodziców. Wierszami, kolędami i pastorałkami  wprowadzili zebranych w atmosferę tych pięknych, rodzinnych świąt. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”, a do rodziców, w blasku zimnych ogni, popłynęły  serdeczne dziecięce życzenia wraz z samodzielnie wykonanym upominkiem- obrazkiem malowanym  na szkle.