Projekt „Prądnik – nasz mała Ojczyzna”

W ramach realizacji szkolnego projektu edukacyjnego „Prądnik- nasza mała Ojczyzna” uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursach plastycznych zorganizowanych przy współpracy z Towarzystwem Prądnickim.

Klasy I-II tworzyły prace plastyczne pt. „Aniołek 2018”. Prace wszystkich uczniów były bardzo ciekawe, oryginalne, a przede wszystkim zgodne z tematem.

Uczniowie klas III wzięli udział w konkursie „Szopki Krakowskie 2018” . Regulamin konkursu wymagał, aby zgodnie z obowiązującymi zasadami, zaprojektować szopkę krakowską. Projekty były wykonywane w kilkuosobowych zespołach.

W pracach Jury uczestniczyli przedstawiciele Towarzystwa Prądnickiego; p. Bogusława Kania oraz p. Wiesław Barczewski, szopkarz i laureat Krakowskiego Konkursu szopek. Wszystkie projekty spełniły wymagane kryteria. W przypadku obu konkursów  Jury miało niesamowicie trudne zadanie.

W dn. 21.12 wręczone zostały nagrody i wyróżnienia uczniom z klas 1 d i 1 e.

W 31.01. odbył się apel młodszej grupy wiekowej w trakcie którego Prezes Towarzystwa Prądnickiego p. Bogusława Kania wręczyła dyplomy i nagrody laureatom z klas I-II  oraz zespołom z klas III.