Pomagamy i działamy! – wolontariusze podczas I Gali Wolontariatu Sportowego

5 grudnia 2018 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zorganizowanej przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie I Gali Wolontariatu.

W zorganizowanej w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza uroczystości wzięli udział przedstawiciele zaproszonych szkół oraz ci, którzy swoją pracą wolontariuszy, biorąc udział w szeregu organizowanych przez ZIS w Krakowie akcji, wyróżnili się w sposób szczególny zaangażowaniem, postawą i determinacją dając przykład innym.

Podczas Uroczystej Gali dokonano podsumowania działań wolontariatu prowadzonych w roku szkolnym 2017/2018. Wyróżniono również szkoły, które najliczniej wspierały wszystkie prowadzone działania.

W gronie wyróżnionych znalazła się również Nasza Szkoła, z czego cieszymy się tym bardziej, iż zostaliśmy wybrani spośród ponad 60 szkół. Nagrody otrzymali również wolontariusze, którzy swoją pracą szczególnie się wyróżniali  w podejmowanych działaniach.

Z ogromną radością, dumą, ale również pokorą przyjęliśmy nagrodę „ Za szczególne zasługi oraz wyjątkowe zaangażowanie na rzecz wolontariatu podczas imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie”. Dziękujemy za docenienie naszych działań i obiecujemy dalej wspierać „Aktywny Kraków”.

Jest w nas ogromna siła i mamy nadzieję, że grupa 78 wolontariuszy wspierających sportowe działania w Krakowie będzie nadal się powiększać a duch i idea czynienia dobra przetrwa przez długie lata. Dziękujemy za zaufanie!