Olimpiada sportowa

22.06.2022 roku, na boisku szkolnym odbyła się Olimpiada Sportowa dla dzieci klas 1 – 3. W Olimpiadzie uczestniczyły dzieci z klas młodszych, uczące się w Filii SP 95. Zawodnicy sześciu drużyn startowali w dziecięciu konkurencjach zawierających ćwiczenia na równowagę, celność i szybkość.

Zawody rozpoczęły się od  rozgrzewki, później nastąpiło wprowadzenie drużyn i uroczyste otwarcie Olimpiady. Życzono zawodnikom udanej zabawy, ponieważ w naszych zawodach nie chodziło o wyniki, ale ważniejsze było samo uczestnictwo. W tym duchu rozpoczęły się sportowe zmagania, którym przyglądali się nauczyciele, uczniowie, kibicując i dopingując swoich faworytów. Zawody budziły wśród dzieci wielkie emocje.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w zorganizowanie i przeprowadzenie Olimpiady oraz uczestników za fantastyczną atmosferę w duchu sportowej rywalizacji. Wielkie brawa dla wszystkich, dzięki którym te zawody znakomicie się udały.