Dzień Nauczyciela w Naszej Szkole

„Trzeba wielkiego serca, by kształtować małych ludzi”…

Dzień Edukacji Narodowej, to dzień szczególny, w którym składamy podziękowania tym, którzy dbają o nauczanie, wychowanie młodych pokoleń w duchu umiłowania Ojczyzny, wartości i ideałów, które kształtują społeczeństwo. Również w Naszej Szkole był to dzień szczególny, w którym każdy nauczyciel mógł poczuć się wyjątkowo a to za sprawą specjalnie przygotowanych i zaprojektowanych przez uczniów medali, które zostały wręczone wszystkim nauczycielom. Dzień ten obfitował również w różnego rodzaju konkursy i zadania związane z tematem. Uczniowie pisali życzenia na ten rok szkolny dla swoich nauczycieli i wychowawców, które następnie w formie drzewka życzeń zamieścili na tablicy wystawowej na parterze, rysowali portrety swoich nauczycieli, układali opowiadania, opisy oraz wiersze.

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy!