Uczniowie klas 1-3 powrócili do szkoły tuż przed przydającymi 21 i 22 stycznia Dniami Babci i Dziadka. Mimo, że czasu było niewiele przygotowali dla Babć i Dziadków upominki.

Uczniowie z klasy 1 a i b przygotowali serduszkowe laurki, a dzieci z klasy 1c nagrały i wierszyki i piosenki, które zostały udostępnione online.

„Konfitury uczuć” to wzruszające prezenciki, które wykonali uczniowie klas 2a, b, c. W ozdobnych słoiczkach znalazły się serdeczne słowa wyrażające miłość, radość i podziękowanie za wspólnie spędzane chwile.

Uczniowie klasy 2d postanowili podarować swoim Kochanym Dziadkom troszkę radości i uśmiechu, zwłaszcza w tym smutnym okresie pandemii. Wykonali KALENDARZE PEŁNE UŚMIECHU, na których znalazły się zdjęcia ukochanych wnuków. Dodatkiem do upominku były oczywiście życzenia zapisane na własnoręcznie wykonanych laurkach i piosenka odśpiewana osobiście przez każdego wnuka i wnuczkę.

Trzecioklasiści również przygotowali niespodzianki: laurki, piękne serca z masy solnej oraz malowane kubeczki.