Biało -czerwona dla przedszkolaka

W ramach współpracy z Ośrodkiem Edukacji Obywatelskiej oraz Urzędem Miasta Krakowa, uczniowie klas 6b oraz 6c wzięli udział w programie pt. „Biało-czerwona dla przedszkolaka.” Celem projektu była integracja uczniów z przedszkolakami. Dzieci ze szkoły podstawowej przygotowały i przeprowadziły zajęcia, na których przestawiły i omówiły znaczenie symboli narodowych. Młodsi koledzy mieli okazję dowiedzieć się jakie są najważniejsze symbole narodowe, co oznacza ich kolorystyka, jak również dowiedzieli się jaką postawę należy zachować w czasie śpiewania hymnu państwowego.  Na zajęciach nie zabrakło licznych gier i zabaw integracyjnych, zagadek oraz quizów. Nie ulega wątpliwości, że był to dla wszystkich bardzo wartościowy i cenny czas, sprzyjający integracji.