„Aktywni w działaniu” - wolontariusze dla Alma Spei

W ciągu ostatnich kilku miesięcy uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w wolontariacie na rzecz Alma Spei. 53 osoby brały udział przy organizacji m.in. imprezy „Na nartach po uśmiech” i  kwest dobroczynnych. Aktywnie uczestniczyły w pracach biurowych czy dziennikarskich. Celem projektu „Aktywni w działaniu” było uwrażliwienie młodzieży na potrzeby osób nieuleczalnie chorych i wskazanie możliwości udzielenia właściwej pomocy.

19 marca 2019 roku nastąpił finał projektu, podczas którego podsumowano podejmowane działania, wręczono również nagrody szczególnie zaangażowanym. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w działaniach na rzecz hospicjum oraz podopiecznych. Była to dla nas prawdziwa przyjemność, ale również lekcja pokory wobec życia, które jest bezcenne.

Wolontariusze  - Szkolny Klub Wolontariatu