Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19.06.2019

19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Pani dyrektor Elżbieta Poradowska przedstawiła wyniki klasyfikacji, wyróżniając uczniów z najwyższymi osiągnięciami. Uczniowie z ocenami celującymi i bardzo dobrymi oraz wzorowym zachowaniem odebrali dyplom potwierdzający wpis do pamiątkowej Złotej Księgi. Tradycyjny tytuł "Najlepszy z najlepszych" przyznawany przez Radę Pedagogiczną uczniom klas ósmych otrzymali Łukasz Trzos i Michał Mielnicki z klasy 8a oraz Łukasz Bilański z klasy 8b. Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 95 za wybitne osiągnięcia i wzorową postawę uhonorowani zostali: Katarzyna Bajorska, Zofia Bochenek, Alicja Miś  z klasy 8c i Paweł Matuszek z klasy 8a.

Pani Dyrektor podziękowała Radzie Rodziców za całoroczną współpracę, wsparcie i zaangażowanie. Szczególnie serdeczne podziękowania złożyła na ręce wieloletniego Przewodniczącego Rady pana Tomasza Przybylskiego, wręczając mu medal "Zasłużony dla Szkoły Podstawowej nr 95".

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, niezwykłych i bezpiecznych wakacyjnych przygód.