Wycieczka klasy 4d, 4e, 4f

W dn. 13 - 15.06.22r. uczniowie klas 4d,e,f wzięli udział w pełnej atrakcji wycieczce.

Pierwszego dnia dzieci uczestniczyły w pikniku w Parku Zdrojowym w Rabce Zdroju, a następnie zwiedzały Muzeum  Zbójników i Górali, gdzie w trakcie warsztatów ozdabiały góralskie ciupagi. Pogoda pokrzyżowała plany zdobycia góry Wdżar, więc klasy wcześniej zakwaterowały się w Pensjonacie w Grywałdzie, a gdy  pogoda poprawiła się odbyły spacer po okolicy, w trakcie którego podziwiały wspaniałe widoki. W drugim dniu uczniowie wędrowali Wąwozem Homole i poznawali jego niezwykłą przyrodę. Następnie przewodnik oprowadził  młodych turystów po Szczawnicy i bardzo ciekawie opowiedział o tym uroczym miasteczku. Po powrocie do ośrodka dzieci miały okazję skorzystać z infrastruktury sportowej oraz pięknej pogody.  Po kolacji z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek odbyła się dyskoteka. Trzeci dzień wycieczki  to przejazd do Niedzicy - rejs statkiem po jeziorze, ciekawa prelekcja oraz zwiedzanie zapory i zamku.

Z wycieczki wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.