Uroczysty apel uczniów klas I-III

11 grudnia 2018roku odbył się uroczysty apel Małego Samorządu Uczniowskiego. W pierwszej części podsumowana została praca w I półroczu. Pani Dyrektor Elżbieta Poradowska wręczyła dyplomy i nagrody zwycięzcom szkolnych konkursów, w trakcie których dzieci wykazały się zdolnościami plastycznymi, recytatorskimi, a klasy II i III uczestnicząc     w konkursie wiedzy ,,Jestem Polakiem, znam swój kraj’’ wykazały się doskonałą wiedzą na temat Ojczyzny. Nagrody sfinansowała Rada Rodziców za co bardzo dziękujemy. Laureatom wszystkich konkursów gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

W części drugiej apelu uczniowie klas trzecich zaprezentowali program artystyczny „WOLNA I NIEPODLEGŁA”. Program był  podsumowaniem projektu edukacyjnego realizowanego w klasach trzecich. Wiersze, piosenki oraz nagrania archiwalne pozwoliły młodszym kolegom i koleżankom poznać  ważne wydarzenia z historii naszego kraju - od czasów zaborów poprzez I i II wojnę światową do czasów współczesnych, kiedy to Polska stała się krajem wolnym i niepodległym. Wszyscy z zainteresowaniem i w skupieniu wysłuchali tej ciekawej lekcji historii.