ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

28 września 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, w której ludzie z całego świata uświadamiają innym, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym, udowadniają, że uczenie się mnożenia może być zabawne.

W naszej szkole nauczyciele przeprowadzali testy z tabliczki mnożenia dla chętnych uczniów klas 4-6. Uczniowie, którzy bezbłędnie odpowiedzieli na wszystkie pytania w najkrótszym czasie otrzymali odznakę „Eksperta Tabliczki Mnożenia”:

4A- Piotr Baranowski, Grzegorz Batko, Konrad Duchnik

4B- Tomasz Więczaszek, Michał Jędrzejewski, Joanna Zając

4C- Michał Skreta, Marcin Perzanowski, Karolina Biel, Dawid Tanaś

4D – Piotr Magdziarz, Said Valiev, Joanna Kralk

4E- Mikołaj Bień, Kamil Włodarski, Marcel Gawryś

5A- Gabriela Woś, Maciej Surowiec, Blanka Wolfinger

5B- Oskar Grudzień, Bartłomiej Bednarz, Nadia Broś

5C- Gabriela Guzik, Jakub Szkutak, Krzysztof Stanisław Wójcik

5D- Marta Tomczyk, Aleksandra Braja, Antoni Kubić, Mikołaj Kawula

5E- Agnieszka Kączek, Mikołaj Pisarkiewicz, Bartłomiej Kolasa

6A- Alicja Murzańska, Zofia Popik, Maja Tracz, Marcin Mendyka

6C- Małgorzata Gurtat, Mikołaj Juruś, Maksymilian Skarbek, Kamil Więczaszek

Uczniowie z klasy 6c stworzyli "Patrol egzaminacyjny" i odpytali z tabliczki mnożenia swoich kolegów, a także nauczycieli naszej szkoły, przechodniów na ulicy Wileńskiej oraz studentów Uniwersytetu Rolniczego.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele emocji. Wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci.

Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w organizację tego dnia!