„SEASONS OF THE YEAR” KONKURS JĘZYKOWY DLA KLA TRZECICH

W grudniu 2020, w trakcie zdalnego nauczania, odbył się konkurs z języka angielskiego dla klas trzecich – Seasons of the Year. Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych, uwrażliwianie dzieci na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku oraz utrwalenie słownictwa związanego z angielskim kalendarzem. Pewnej modyfikacji uległa formuła konkursu, który nie mógł się odbyć tradycyjnie i został przeniesiony „do sieci”.

Nasi kreatywni i pracowici trzecioklasiści bardzo chętnie wzięli w nim udział i wysyłali zdjęcia swoich prac poprzez platformę TEAMS, aż do ostatniego dnia konkursu, czyli 22 grudnia.

Uczniowie wykazali się wielkim talentem i zaangażowaniem.

Laureaci:

1. miejsce – Julia Jam klasa 3d
  2. miejsce – Olga Fałdrowicz klasa 3f
  3. miejsce – Maksymiliam Szymczak klasa 3b
  4. miejsce – Justyna Gołębiowska klasa 3e.

Wyróżnieni:

1. Zuzanna Haniaczyk klasa 3b,
  2. Borys Sokół klasa 3f,
  3. Bartosz Gacek klasa 3b,
  4. Agata Mendrek – Machowicz klasa 3f.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom.