Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września, po długiej przerwie, wróciliśmy do szkoły.  Rozpoczęcie roku szkolnego przebiegało inaczej niż w latach ubiegłych. Tym razem uczniowie nie gromadzili się na boisku, lecz spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, z zachowaniem obowiązujących wymagań sanitarnych. Mimo  tych utrudnień wszyscy cieszyli się z możliwości spotkania z kolegami i nauczycielami.

Pierwszy dzień w szkole był wielkim przeżyciem dla uczniów klas pierwszych. Najmłodsi członkowie szkolnej społeczności, w towarzystwie rodzica,  spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie serdecznie powitała wszystkich dyrektor Anna Hanusiak. Pani Dyrektor  życzyła uczniom, aby rozpoczynająca się szkolna przygoda była ciekawa i dostarczyła Im wiele radości. Wystąpienie Pani Dyrektor zakończył pierwszy dzwonek oznajmiając rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.