ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Czas wakacji dobiegł końca. 3 września 2018 roku uczniowie przekroczyli progi naszej szkoły. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w budynku głównym szkoły, przy ulicy Wileńskiej.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zgromadzeni, odśpiewali Hymn Polski, a następnie głos zabrała pani Dyrektor Elżbieta Poradowska. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich  rodziców, nauczycieli oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów. W swoim wystąpieniu przybliżyła również ważne karty z naszej historii:  wydarzenia z września 1939 r. oraz z Powstania Warszawskiego. Minutą ciszy uczczono pamięć poległych. Następnie pani Dyrektor przypomniała uczniom o najważniejszych zasadach obowiązujących w naszej szkole oraz życzyła wszystkim owocnego oraz pomyślnego roku szkolnego. Symbolicznym dzwonkiem , oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny 2018/2019. Po uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania klasowe z wychowawcami.