Pożegnanie i zakończenie roku klas ósmych

22 czerwca odbyło się pożegnanie klas ósmych ze szkołą. W programie artystycznym uczniowie przedstawili zabawne scenki ze szkolnego życia. Wspominano wydarzenia zarówno z klasy pierwszej jak i ostatniego roku. W serdecznych słowach Ósmoklasiści podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za wszystkie wspólnie spędzone lata, troskę, pomoc i  wszelkie starania. Na zakończenie Chór zaśpiewał Ósmoklasistom pożegnalną piosenkę.

23 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i rozdania świadectw ukończenia szkoły Absolwentom. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia przez Ósmoklasistów przyrzeczenia.  Następnie przekazano Sztandar Szkoły uczniom klas siódmych. Pani Dyrektor Anna Hanusiak  w swoim wystąpieniu podsumowała osiem lat wspólnej drogi. Podkreśliła, że każdy Uczeń odniósł sukces, na który w pełni zasłużył, gdyż  …” każdy może dziś z dumą spojrzeć w lustro i powiedzieć do siebie: dziś wiem i umiem znacznie więcej niż wczoraj. Nie jest bowiem najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego. To jest prawdziwa miara sukcesu”. W dalszej części wystąpienia pani Dyrektor wręczyła doroczne nagrody.

Honorowy tytuł „Najlepszy z Najlepszych”,  dla  najwybitniejszego ucznia, który w sposób szczególny wyróżnił się swoją szeroką wiedzą, umiejętnościami, talentami i postawą, Rada Pedagogiczna przyznała uczennicy klasy 8c Karolinie Biel.

Nagrody Dyrektora za wybitne osiągnięcia w nauce i uczniowską postawę otrzymali:

Kaja Tracz kl. 8a

Daniel Sułowicz kl. 8b

Karolina Motyka kl. 8d

Anna Bilańska kl.8e

Mateusz Kitliński kl. 8e

Julia Lipiarz kl. 8e

Tytuł ”Najlepszego sportowca” otrzymał Filip Płaszczyca oraz Kamil Włodarski, uczniowie kl.8e.

Na zakończenie wystąpienia dyrektor Anna Hanusiak zwróciła się do Rodziców gratulując osiągnięć dzieci. Podziękowała współpracę, za wspólne dążenie do zapewnienia uczniom jak najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju.

Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Płaszczyca podziękowała Dyrekcji Nauczycielom za wysiłek i zaangażowanie włożone w przygotowanie uczniów do kolejnego etapu edukacyjnego oraz ich  wychowanie.