Portret rodzinny

W lutym, na lekcjach plastyki, uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w II edycji Małopolskiego Konkursu Plastycznego, w ramach którego realizowali  zadanie : „Portret rodzinny- portret bliskiej mi osoby”. Organizatorem konkursu był Klub Kultury „Chełm”, filia Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”. Zadanie polegało na przedstawieniu, w dowolnej technice plastycznej, portretu składającego się maksymalnie z dwóch, spokrewnionych z autorem, osób. Mimo znacznego stopnia trudności, powstało wiele interesujących, oryginalnych, a niekiedy wzruszających realizacji. Zgodnie z regulaminem, w etapie szkolnym, wybrano 10 najciekawszych portretów.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu, na który wpłynęło 689 prac od osób indywidualnych i od około 100 instytucji kulturalnych i oświatowych, znalazł się uczeń naszej szkoły Krzysztof Stanisław Wójcik z klasy 7c.

Gratulujemy.