Podsumowanie akcji Fundacji Pho3nix dla WOŚP

31.01.2021

Z okazji 29 Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Pho3nix.

Akcja polegała na zarejestrowaniu się na specjalną platformę oraz odtworzeniu filmów prezentujących i zachęcających uczniów do aktywności fizycznej. Za każdy odtworzony film uczeń zbierał punkty, które Fundacja Pho3nix zamieniała na pieniądze dla WOŚP.

W zbiórce wzięło udział 35 osób z naszej szkoły i udało się zebrać 262 zł. Warto wspomnieć, że akcja miała charakter ogólnopolski i dzięki aktywności uczniów z naszego kraju Fundacja Pho3nix przekazała na WOŚP ponad 1 milion złotych! Ogromnie cieszy fakt, że mogliśmy się przyczynić do takiego wyniku, a jednocześnie poprawić swoją kondycję oraz aktywnie spędzić czas.

Dziękujemy – Siema!