Piknik Rodzinny 2023

Z okazji obchodzonego w bieżącym roku szkolnym Jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 95 w Krakowie, w dniu 3 czerwca odbył się Piknik Rodzinny.

Ten piękny, słoneczny dzień dzieci i dorośli mogli spędzić na terenach rekreacyjnych Szkoły, gdzie czekało na nich wiele atrakcji: wielka dmuchana zjeżdżalnia, stacje sportowe, na których młodzi zawodnicy mogli wykazać się szybkością, zręcznością i doskonałą celnością. Do swojego namiotu uczestników zaprosili również harcerze, a policjanci chętnie pokazali dzieciom wnętrze radiowozu. Ogromną radość sprawiło dzieciom wykonanie piniaty, a jeszcze większą jej rozbijanie i łapanie wypadających cukierków. Rodzinne drużyny zmierzyły się z grą terenową, podczas której musiały wykazać się nie lada wiedzą o naszej szkole. Każde dziecko mogło również wymalować sobie tatuaż i otrzymać zwierzątko skręcone z balonu. Podczas pikniku odbyły się także loteria fantowa i kiermasz książek. Wiele emocji wzbudził mecz siatkówki, podczas którego zmierzyła się drużyna uczniów z drużyną rodziców i nauczycieli. Po udziale w zabawach na uczestników czekała kawiarenka, w której serwowano napoje, lody, pizzę i pyszne, upieczone przez rodziców ciasta.

Zabawa była wspaniała!