#Ogarniam Życie - Gala Finałowa

12 czerwca odbyła się Gala Finałowa miejskiego projektu #Ogarniam Życie, w ramach którego od stycznia do czerwca br. w naszej szkole prowadzone były działania wspierające kondycję psychiczną i fizyczną uczniów, poprzez wzmacnianie poczucia sprawczości, wspólnotowości oraz inspirowanie ich do podejmowania wartościowych aktywności, w oparciu o wylosowaną przez nas tematykę szeroko rozumianej ekologii.

Wśród podjętych działań były m.in. ekologiczna lekcja w-f, konkurs „Coś z niczego, czyli upcycling”, stworzenie playlisty yt „Zero waste w SP95” oraz organizowane przez uczniów dla uczniów warsztaty o segregacji i ekologiczna gra terenowa.

W czasie Gali ogłoszone zostały wyniki działań konkursowych projektu, w którym spośród 40 krakowskich szkół udało nam się zdobyć WYRÓŻNIENIE!

Bardzo się cieszymy i dziękujemy organizatorom za docenienie naszych pomysłów i działań.

Ambasadorem projektu w szkole była klasa 7a, której przewodniczyli Katarzyna Baranowska, Pola Lisiecka i Mateusz Nogieć, a pracę organizowały i koordynowały pani Martyna Mularczyk, pani Agnieszka Feć oraz pani Dominika Hanusiak.