Lekcje na boisku

Po długim czasie przymusowego przebywania w domach najpierw z powodu zdalnego nauczania, a potem z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych, z wielką przyjemnością korzystamy z możliwości przebywania na otwartych przestrzeniach. Okazuje się, że boiska i tereny zielone wokół szkoły można wykorzystać nie tylko podczas lekcji wf i w trakcie zajęć świetlicowych.

Klasy 4-7 obywają w plenerze lekcje plastyki. Klasy 6a i 6c odbyły w terenie lekcje biologii „Rozpoznajemy gatunki roślin zielnych i drzew”. W ramach zajęć przyrodnich klasa 1c uczyła się rozpoznawać rośliny zielne oraz poznawała  tajniki plecenia wianków. Również na „zielonym dywanie” odbyła się lekcja języka polskiego w klasie 7b oraz zajęcia edukacji wczesnoszkolnej w klasie 3b.