„Jem zdrowo i kolorowo”

„Jem zdrowo i kolorowo” to tytuł konkursu plastycznego, na plakat i hasło na temat zdrowego odżywiania, zorganizowanego przez Pełnomocnika ds. rodziny Prezydenta Miasta Krakowa oraz MDK im. K.I. Gałczyńskiego. Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, popularyzacja wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz rozwijanie kreatywności i twórczych umiejętności. Zadanie polegało na ułożeniu w formie rymowanki hasła na temat zdrowego odżywiania oraz wykonaniu plakatu będącego jej   ilustracją. Z tym zadaniem, w ramach lekcji plastyki, zmierzyli się uczniowie klas 4 i 5.

20.11. konkursu został rozstrzygnięty i opublikowano jego wyniki, a 8.12. na stronie MDK otwarto galerię nagrodzonych prac.

Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Artur Gospodarczyk z klasy 5b.

Gratulujemy.