Jasełka Krakowskie

21 grudnia uczniowie klasy IV b i IV c zaprezentowali w szkole świąteczne przedstawienie. W tym roku były to „Jasełka Krakowskie”. Przedstawienie składało się z dwóch części –
w pierwszej uczniowie przedstawili początki i ideę tworzenia szopek krakowskich, a historia przez nich opowiadana była niezwykle ciekawa. Druga część nosiła tytuł „W szopce krakowskiej” i była związana z narodzeniem Pana Jezusa – na scenie pojawiła się Maryja z Jezusem, Pastuszkowie, Trzej Królowie, Aniołowie, a także Herod. Widzowie ze skupieniem i zainteresowaniem obserwowali, jak ich młodsi koledzy wcielają się w trudne role. Nie zabrakło chwil uśmiechu, ale i wzruszeń. Widowisko uświetnił występ szkolnego chóru. Na koniec widownia doceniła starania młodych aktorów, nagradzając ich gromkimi brawami. Po spektaklu Pani Dyrektor pogratulowała występującym oraz życzyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.