Dzień Pozytywnego Myślenia

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej”

Stanisław Lem

2 lutego obchodzony był Dzień Pozytywnego Myślenia. W tym dniu uczniowie obejrzeli przygotowaną z tej okazji prezentację. Dowiedzieli się, że pozytywne myślenie może zdziałać więcej, niż nam się wydaje. Pozytywne myślenie pozwala uwierzyć w siebie i we własne możliwości. Wpływa na nasze samopoczucie. Optymiści lepiej radzą sobie z pokonywaniem trudności i rozwiązywaniem problemów.

Ogłoszony został szkolny konkurs na plastyczną interpretację dobrych myśli. Zadanie polegało na zilustrowaniu dowolną techniką( malarstwo, rysunek, grafika- także komputerowa, collage, fotografia) pozytywnej myśli. W pracy należało umieścić tekst, który można było wybrać spośród podanych propozycji,  zaproponować cytat innego autora lub własną, pozytywną myśl. Spośród nadesłanych prac wyłoniono najciekawsze realizacje. Tworzą one szkolną „Galerię dobrych myśli”.

• Olga Narębska 4b
  • Hanna Książek 5b
  • Aleksandra Stachera 6e
  • Krzysztof Stanisław Wójcik 7c

• Tomasz Kiencało 4c
  • Weronika Podolecka 5c
  • Joanna Zając 6b
  • Weronika Adamczyk 7a
  • Szymon Kęsik 7c

Autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy, a wszystkim życzymy, aby: Dobre myśli towarzyszyły Wam każdego dnia.