Dzień Bez Windy

24 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Bez Windy (No Elevators Day).  Jest to międzynarodowe wydarzenie, które zwraca uwagę na znaczenie aktywności fizycznej i pokazuje jak łatwo jest być aktywnym na co dzień. Czasami wystarczy po prostu wybrać schody zamiast windy ;)

Nasza szkoła podjęła tegoroczne wyzwanie #NoElevatorsDayPoland

Tego dnia podczas zajęć wychowania fizycznego udało nam się wspólnie:

- policzyć, ile schodów jest w budynku naszej szkoły (oficjalnie, jest ich 128),

- policzyć, ile kalorii można spalić podczas jednego przejścia po budynku szkoły,

- znaleźć informacje na temat korzyści płynących z chodzenia po schodach,

- poznać różne ćwiczenia z wykorzystaniem stepów do fitness lub schodów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w naszym wyjątkowym wydarzeniu #NoElevatorsDayPoland

Zachęcamy do obejrzenia galerii oraz relacji filmowej z tego wydarzenia:

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie celebrować Dzień Bez Windy, promując aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia.

Pamiętajcie - gdziekolwiek jesteście, zamieńcie windę na schody i namówcie do tego swoich przyjaciół, rodzinę czy znajomych w pracy.