Delegacja naszej Szkoły na Widowisku Dumy i Radości

1. 10. 2018 r. odbyło się Widowisko Dumy i Radości upamiętniające 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Widowisko obejmowało przemarsz uczniów szkół województwa małopolskiego z Katedry Wawelskiej, do Parku im. dra Henryka Jordana.

Reprezentację naszej Szkoły dumnie tworzyli: uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego, członkowie Chóru szkolnego i niezastąpione gitarzystki. Podczas przemarszu uczniowie nieśli ze sobą ręcznie robione transparenty promujące naszą Szkołę i jej patrona, wykonywali na żywo pieśni patriotyczne. Chłopcy ubrani byli w specjalnie przygotowane mundury z I wojny światowej, a dziewczęta miały stroje w kolorach biało-czerwonych.

Udział w widowisku był dla nas wyjątkowym wydarzeniem i dostarczył  niezapomnianych wrażeń.