Certyfikat "Szkoła z pasją pomagania" 2023

2 czerwca 2023 roku w Sali Teatralnej przy Parafii pw. Świętej Jadwigi Królowej w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczne dokonania społeczności szkolnych dla Alma Spei Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Podczas gali rozdane zostały certyfikaty „Szkoła z Pasją Pomagania”, a także podziękowania i wyróżnienia za najlepsze materiały dokumentujące zaangażowanie szkoły.

Nasza szkoła za pomoc i zaangażowanie całej społeczności szkolnej otrzymała Certyfikat oraz zdobyła II miejsce za materiał dokumentalny.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspieranie wszystkich działań w ramach V edycji programu „Szkoła z Pasją Pomagania”, za okazane dobro, życzliwość oraz prawdziwą pasję pomagania.