2C NA POSZUKIWANIACH DUCHA MIASTA

„Gdziekolwiek nie postawi się stopy w tym mieście – one tam są. Tłuką się, wyją, snują pozornie bez celu... Duchy. Jesteście zaskoczeni? Jest ich tutaj cała masa.”

5 czerwca uczniowie klasy 2c wybrali się na niezwykły spacer. Z przewodnikiem - Panią Fishką wyruszyli na poszukiwania duchów naszego pięknego, starego Krakowa. Zadanie nie było łatwe, gdyż wszystkie potrzebne informacje były zakodowane na starej niemal nieczytelnej mapie. Uczniowie, niczym prawdziwi detektywi, krok po kroku łamali szyfr oraz próbowali odgadnąć intencje starego profesora, który zostawił po sobie także  tajemniczy notatnik.

Wycieczka bardzo się wszystkim podobała. Szkoda tylko, że nie udało się odkryć skarbu. Może  podczas kolejnego spaceru dopisze szczęście, kto wie?