Wolontariusze na Biegu Sylwestrowym

31.12.2021

W dniach 30 i 31 grudnia 2021 wolontariusze z naszej szkoły pomagali w przygotowaniach oraz przeprowadzeniu Biegu Sylwestrowego w Krakowie.

W pierwszym dniu do zadań wolontariuszy należało przygotowanie ponad 1500 pakietów startowych dla zawodników biegu (pakowanie do worków gadżetów przygotowanych przez organizatora). W drugim dniu wolontariusze obsługiwali linię mety znajdującą się na Małym Rynku w Krakowie – rozdawali biegaczom medale, folie termiczne, wodę i izotoniki, kwiaty dla uczestniczek biegu oraz czekoladę dla najmłodszych sportowców.

Wszyscy zaangażowani w działania uczniowie spisali się perfekcyjnie udowadniając, że są pracowici i dobrze zorganizowani. Tak optymistycznym akcentem zakończyliśmy rok 2021 i z nową energią do kolejnych działań Szkolnego Klubu Wolontariatu wkraczamy w Nowy 2022 Rok!