Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W klasach rozmawialiśmy jak ważna jest dla człowieka potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, dlaczego ważne jest  mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. W szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Przygotowana została gazetka na temat życzliwości i uśmiechu.  Uczniowie przygotowali Drzewka Życzliwości, gdzie na kolorowych listkach każdy mógł napisać coś miłego dla drugiej osoby. Drzewka szybko wypełniły się życzliwymi i miłymi słowami do innych osób. W każdej klasie wybraliśmy Króla i Królową Życzliwości.  Mamy nadzieję, że życzliwość będzie nam towarzyszyła nie tylko z okazji święta, ale każdego dnia.

Pamiętajmy- ,,Życzliwość i uśmiech na twarzy otworzą każde drzwi’’.

Galeria: Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień Zobacz galerię

Autor: