Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia, który jest towarzyszem i przyjacielem wszystkich dzieci. Moda na misie nie przemija, mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek. Nauczyciele w tym dniu przypomnieli historię powstania tego święta, oraz zapoznali dzieci z fragmentami książek, których bohaterami są misie. Dzieci liczyły z misiami, pisały opis misia, bawiły się odkodowując portrety misia, oraz uczestniczyły  w grach i zabawach przygotowanych przez nauczycieli.

Podsumowaniem dnia było wykonanie dekoracji na szkolnym korytarzu, gdzie powstała galeria „Portret Misia”.

W towarzystwie ukochanych pluszaków, przy wesołych dźwiękach muzyki, czas w szkole minął szybko i przyjemnie.

Galeria: Światowy Dzień Pluszowego Misia Zobacz galerię

Autor: