„…bajka o mądrych dzieciach”

22 października br. klasy pierwsze obejrzały niezwykłe przedstawienie pt. „W Królestwie zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”. Było niezwykłe, gdyż…… aktorami byli funkcjonariusze Straży Miejskiej. Tematem było  szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Pierwszaki utrwaliły sobie zasady obowiązujące pieszych w ruchu drogowym, dowiedziały się też jak  zadbać o bezpieczeństwo w przypadku ataku ze strony zwierzęcia. Przypomniały sobie również, że nie należy zawierać znajomości z nieznanymi osobami. Szczególną sympatią dzieci obdarzyły Smoka Barbakusa i chłopca o imieniu Adaś, którego- biorąc czynny udział w przedstawieniu jako aktorzy- uczyły właściwego postępowania. Pierwszakom spektakl bardzo się podobał , czemu dali wyraz gromkimi brawami.