Ślubowanie

25 października, z udziałem zaproszonych gości: rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli, przedstawicieli szkolnego samorządu uczniowskiego, odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, wykazując się twórczą interpretacją wierszy, piosenek z akompaniamentem instrumentów oraz finezyjnym ruchem scenicznym przy wykonywaniu układów tanecznych.              Podczas występu dzieci  potwierdziły  znajomość praw i obowiązków ucznia, zasad bezpieczeństwa oraz o troskę o naszą Zieloną Planetę. Po zakończonej prezentacji artystycznej uczniowie złożyli ślubowanie przed pocztem sztandarowym, a Pani Dyrektor Anna Hanusiak dokonała symbolicznego pasowania pierwszoklasistów na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 95.

Po ceremonii Pani Dyrektor pogratulowała dzieciom zaszczytnego tytułu „pełnoprawnego ucznia” i życzyła wielu sukcesów w nauce. Po części oficjalnej, na uczniów czekały niezwykłe niespodzianki: „koszyczkowe witaminki”, okolicznościowe dyplomy, upominki i wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na zakończenie tego wyjątkowego i ważnego dnia w życiu uczniów, przyszła pora na gratulacje, życzenia i pamiątkowe zdjęcia.