„Patroni krakowskich ulic – edycja VII”

01.12.2019

1 grudnia 2019 r. w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego „Patroni krakowskich ulic – edycja VII”. Konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Dominika Jaśkowca oraz Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa.
W konkursie rywalizowało ponad 300 prac plastycznych prezentujących postać patrona wybranej ulicy miasta Krakowa. Celem było poznanie przez uczestników sylwetek patronów krakowskich ulic, zachęcenie do samodzielnego poszukiwania wiedzy w różnych źródłach informacji oraz zaprezentowanie ich w formie lapbooka lub pracy plastycznej.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali następujące nagrody i wyróżnienia:
w kategorii praca plastyczna

II  miejsce Milena Kłobuch 5c

wyróżnienia

Patrycja Kubiak 2b
Alicja Murzańska 7a

w kategorii lapbook

I miejsce Alicja Drożdż 8a

II miejsce Patrycja Kiełbik 8b

wyróżnienia
Emilia Horodyńska 3b
Leonard Bień 3c

Szymon Kęsik 6c

Julia Stefaniuk 8b

Karolina Kiedik 8b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!